UA/UX

طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) در قزوین، یکی از مولفه های تعیین کننده در طراحی وب سایت می باشد. مخاطبان از هر قشر، سن و جنسیت که باشند، در همان اول ظاهر سایت شما را می بینند. اگر ظاهر سایت برایشان دلچسب باشد، حاضر به کار کردن با سایت شما می شود.[ بازدید : 28 ]

ادامه مطلب

[ يکشنبه 18 دی 1401 ] [ 20:57 ] [ bilit1 ]

مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

این استاندارد راهنمایی هایی برای سازمانها در مورد چگونگی مدیریت خطرات ناشی از COVID-19 برای حفظ سلامت، ایمنی و رفاه مربوط به کار، ارائه می دهد.[ بازدید : 11 ]

ادامه مطلب

[ دوشنبه 21 آذر 1401 ] [ 11:32 ] [ bilit1 ]

مراحل اخذ ایزو

اخذ گواهینامه ایزو می تواند ابزار مفیدی برای افزایش اعتبار شما باشد. هزینه اخذ گواهینامه های ایزو، وابسته به فاکتورهای متعددی است که هر یک از آنها در قیمت و هزینه های ثبت و صدور گواهینامه های ایزو تاثیر گذار هستند.

مهمترین آیتم در برآورد قیمت  گواهینامه های ISO، مرتبط با اعتبار گواهینامه های صادره ایزو است و سازمانها باید دقت داشته باشند که برای گواهینامه جعلی ایزو، مبلغی هزینه نکنند.


[ بازدید : 51 ]

ادامه مطلب

[ يکشنبه 8 آبان 1401 ] [ 18:59 ] [ bilit1 ]

وکیل خانواده

وکیل خانواده

به وکیلی میگویند که به سبب علاقه و تمرکز عمده فعالیت های خود در دعاوی خانواده همچون مهریه و طلاق و نفقه و حضانت به وکالت میپردازند. از مهم ترین وظایف وکیل خانواده میتوان به تلاش های بی وقفه وی برای تحقق بخشیدن به عدالت و دفاع از حقوق موکل خود به رعایت صداقت و رعایت اصول و نکات اخلاقی اقداماتی را که برای پیروزی در دعوا حائزاهمیت است به کار می‌گیرد و همچنین درصد پیروزی آنها در دادگاههای خانواده معمولا از وکلایی که به صورت غیر تخصصی به وکالت در این زمینه میپردازند درصد قابل توجهی بیشتر است.


[ بازدید : 19 ]

ادامه مطلب

[ يکشنبه 24 مهر 1401 ] [ 17:51 ] [ bilit1 ]
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]