UA/UX

طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) در قزوین، یکی از مولفه های تعیین کننده در طراحی وب سایت می باشد. مخاطبان از هر قشر، سن و جنسیت که باشند، در همان اول ظاهر سایت شما را می بینند. اگر ظاهر سایت برایشان دلچسب باشد، حاضر به کار کردن با سایت شما می شود.رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX چیست؟

UI رابط کاربری - مخفف User Interface می باشد. در UI به گرافیک وب سایت می پردازند. هر المان گرافیکی، رنگ بندی های مختلف و در کل طراحی ظاهر وب سایت با جلوه زیبا بر عهده قسمت طراحی رابط کاربری می باشد. تجربه کاربری یا UX که مخفف User Experience می باشد، به میزان راحتی کاربر و نحوه عملکرد سایت در هنگام کار کاردن کاربر با سایت گفته می شود. طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری بر عهده گرافیست ها و برنامه نویسان فرانت اند کار می باشد.

طراحی رابط کاربری برای جذب اولیه کاربران بسیار مهم می باشد. طراحی تجربه کاربری برای افزایش رضایت کاربران در هنگام کار با سایت بسیار مهم است.

طراحی سایت زیبا و کاربری با اصول طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

ما همیشه ایده های جالبی برای طراحی سایت به ذهنمان می رسد. ایده هایی که در ذهنمان، آن را سایتی زیبا و کاربردی می پنداریم. اما آیا در واقعیت می توان آن ایده های جالب طراحی سایت را پیاده سازی کرد؟ بله البته که می شود. اما هر کاری اصول و روش خودش را دارد. بعضی مواقع ما سایتی از هر لحاظ عالی در تصورات خود ایجاد می کنیم. اما طراحی سایت در شهر قزوین و سپردن کار طراحی سایت به یک شرکت در قزوین چالش های خاص خودش را دارد. بزرگترین چالش ما فهماندن طرح سایت به دیگران است. در این مواقع ابزارهای طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری به کمک ما می آیند. راحت ترین و دم دستی ترین ابزارهای UI/UX مداد و کاغذ است. می توانیم طرح اولیه خود را روی کاغذ بکشیم. به اینکار اسکچ کردن می گویند.


مزایای رابط کاربری و تجربه کاربری برای سئو

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری خوب و کاربرپسند مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از مهمترین مزایای UI/UX که گوگل هم روی آن تاکید دارد، را می توان تاثیر مثبت آن بر روی سئو دانست. رابط کاربری و تجربه کاربری از لحاظ موارد زیر بر روی سئوی سایت تاثیر مثبت می گذارند:

  • افزایش سرعت سایت
  • بهبود عملکرد صفحات سایت
  • برندسازی بهتر
  • کاهش نرخ پرش
  • افزایش تعامل کاربران با سایت

تمام این موارد در بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت تاثیر دارند. در نتیجه یک طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری خوب، موجب افزایش محبوبیت سایت ما و در ادامه بهبود وضعیت سئوی سایت ما می شود. پس اگر به دنبال این هستید که سایت خود را با سئو در قزوین، به یکی از سایت های برتر در زمینه کاری خود تبدیل کنید، نیازمند یک رابط کاربری و تجربه کاربری اصولی و فکر شده هستید.[ بازدید : 29 ]
[ يکشنبه 18 دی 1401 ] [ 20:57 ] [ bilit1 ]
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]